Polska Premiera Fohhn Focus Venue

polska premiera systemu głośnikowego fohhn focus venue

Polska Premiera Fohhn Focus Venue

Jesteśmy już po Polskiej Premierze systemu głośnikowego Fohhn Focus Venue, która odbyła się 5 marca 2019 r. w Łodzi w Klubie Wytwórnia.
Rewolucyjny system liniowy Fohhn Focus Venue redefiniuje standard pracy na systemach dużej mocy. W klubie Wytwórnia zaprezentowaliśmy w pełni kardioidalny system audio ze sterowaną wiązką dźwięku, który został wykorzystany po raz pierwszy w Polsce podczas warszawskiego koncertu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. To dopiero początek, Focus Venue podbija serca artystów, firm rentalowych oraz instytucji kultury i sztuki.

Podziękowania

Dziękujemy uczestnikom za przybycie, dziękujemy za zainteresowanie, masę merytorycznych pytań i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy, że byliście z nami.

Szczególne podziękowania dla Fernanda Vidal Wagner za merytoryczne szkolenie z sterowania wiązką akustyczną oraz omówienie oprogramowania Fohhn Audio Soft oraz programu do symulacji akustycznych 3D Arisono. Dziękujemy Ralfowi Freudenbergowi za pieczę nad pokazem.

Dziękujemy Mateuszowi Dudzińskiemu DWS Projekt za podzielenie się doświadczeniem pracy na systemie Fohhn podczas nagłaśniania koncertów Bass Astral x Igo.

Dziękujemy Robertowi Szczukiewiczowi FS Audio za podzielenie się doświadczeniem pracy na systemie nagłośnieniowym Fohhn podczas Koncertu 100 lat Wolności Miasta Warszawa.

Dziękujemy za świetny koncert na prezentowanym systemie Fohhn Focus Venue zespołowi Fun Factory z Łodzi.

Dziękujemy za udostępnienie sali koncertowej oraz przepyszny catering Klubowi Wytwórnia z Łodzi.

Sprawdź, przetestuj, otrzymaj materiały

Jeżeli nie dotarłeś na premierę, a chcesz sprawdzić i przetestować niesamowite możliwości tego systemu lub jeśli chcesz otrzymać materiały z wydarzenia – zadzwoń lub napisz do nas teraz.

Tymoteusz Willner, tel. 797 026 360, mail. fohhn@fohhn-polska.pl